Dubai Derma 2020 Fuarı Hk.

Sayın Üyemiz;

16-18 Mart 2020 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri/Dubai'de 20.'si düzenlenecek olan “Dubai Derma 2020-Dubai Dermatoloji ve Lazer Fuarı'na Akdeniz İhracatçı Birlikleri tarafından bu sene ilk kez milli katılım organizasyonu düzenlenmesi planlanmaktadır.

Dermatoloji, Cilt bakımı ve Lazer alanında Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Güney Asya bölgesindeki en büyük fuar olma niteliği taşıyan fuar 2019 yılında 20.000 m2 alanda 104 ülkeden 594 katılımcı ve 16 bine yakın profesyonel ziyaretçi katılmı ile gerçekleşmiştir Dermokozmetik, cilt bakımı ve anti aging ürünleri, Dermatolojik tedavi cihazları, Botulinum Toksin ve Dermal Dolgu maddeleri, Lazer ve Lazer Malzemeleri, Saç tedavi ekipmanları, Tıbbi Kaplıcalar ve Dermokozmetik Eczacılık Ürünleri alanlarında faaliyet gösteren firmaların katılımı ile gerçekleşen fuara 2020 yılında 20 bini aşkın ziyaretçi beklenmektedir.

Milli katılım organizasyonuna altında katılacak firmalar için katılım bedeli tahmini Nakliyeli (tek yön nakliye) olarak 1176 US$/m2, nakliyesiz 1026 US$/m2'dir. Katılım bedeline; yer kirası, özel stant konstrüksiyonu, stant genel ve günlük temizlik hizmeti, internet bağlantısı, ikram (çay-kahve-kurabiye) hizmetleri dahildir.

“2017/4 sayılı Karar” çerçevesinde Ticaret Bakanlığı tarafından onaylanması durumunda katılımcı firmaların stand alanının metrekare cinsinden büyüklüğü dikkate alınmak suretiyle Ticaret Bakanlığı tarafından her fuar için TL olarak belirlenecek metrekare fiyatı üzerinden 107.000 Türk Lirası'na kadar desteklenecektir (2020 yılı için enflasyon oranında artış gösterebilir).

Bahse konu fuara ilişkin çalışmaların sağlıklı olarak yürütülebilmesini amacıyla konstrüksiyon ve kiralanacak alan tespitinde kullanılmak üzere fuara başvuruda bulunmayı planlayan üyelerin, 2 Ağustos 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar kaç metrekare ile katılmak istediklerine dahil başvuru formunu https://forms.gle/LQL7YTCzfnBS7UCN8  linkinden doldurup aydanhancer@akib.org.tr  adresine bilgi vermeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

PAYLAŞ