Odaklı İnoSuit Programı: Kurumsal İnovasyon Yönetimi Toplantısı

Sayın İlgili,

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi olarak Kasım 2016'dan bu yana sürdürmekte olduğumuz İnoSuit Programı yoluna odaklanarak devam ediyor!

 

Odaklı İnoSuit Programı, firmanızın inovasyon yetkinliğine uygun kulvarda mentorluk desteği alabilmeniz için tasarlandı. Odaklı İnoSuit Programı ile inovasyon yönetimi yetkinliğinin sürdürülebilir şekilde arttırılması, inovasyon yönetimi altyapısının oluşturulması, güçlendirilmesi, her bir kurumun kendi hedeflerine, yapısına ve ihtiyaçlarına uygun kurumsal inovasyon sistemlerinin tasarlanması ve hayata geçirilmesi hedeflenirken her bir firma inovasyon yolculuğuna yetkinliğine uygun kulvarda başlayacak.

 

21 Aralık 2021 Salı günü 13:30 - 16.30 saatleri arasında; Odaklı İnoSuit Programı hakkında detaylı bilgilerin yanı sıra “Kurumsal İnovasyon Sistemi ve Yönetiminin, İnovasyonda İnsan ve Yetkinlik Yönetimi” ile “İnovasyon Yönetiminde Müşteri ve Tasarım Perspektifleri”nin paylaşılacağı bir toplantı düzenlenecektir.

 

Online olarak gerçekleştirilecek Odaklı İnoSuit Programı: Kurumsal İnovasyon Yönetimi Toplantısına https://www.kisa.link/PA5R linkinde formu doldurarak kayıt olabilirsiniz.

 

Program hakkında detaylı bilgi almak için https://cutt.ly/OjvNlFZ adresini ziyaret edebilir ya da 0212 454 01 56 ve 0212 454 07 99 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz. Online olarak gerçekleştirilecek toplantıya katılım linkleri, formu dolduracak katılımcılar ile paylaşılacaktır.

 

Odaklı İnoSuit ile Küresel Marka Olma Yolculuğunuzu Hızlandırın!

https://www.youtube.com/watch?v=ajDIyObNUjA

 

Saygılarımızla

İlgili Fotoğraflar

PAYLAŞ