T.C. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Cezayir, Gambiya Ve Senegal Ziyaretleri Ve İlgili Ülkelerdeki İş Forumları Hakkında

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)'ten alınan bir yazıya atıfla, T.C. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN'ın 25-28 Ocak 2020 tarihleri arasında Cezayir, Gambiya ve Senegal'e yönelik resmi ziyaretler gerçekleştireceği ve bu vesileyle üç ülkeye yönelik özel sektör heyet programları ile anılan ülkelerde İş Forumlarının düzenleneceği bildirilmiştir.

Bu defa, DEİK'ten alınan güncel yazıda, anılan ziyaretlere ilişkin aşağıdaki şekilde bilgi verilmektedir:

T.C. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın 26-28 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleştireceği Cezayir, Gambiya ve Senegal'e resmi ziyaretleri kapsamında; T.C.Ticaret Bakanlığı koordinasyonunda ve DEİK Başkanı Nail Olpak'ın özel sektör heyet başkanlığında, Türk iş insanları heyeti ziyareti ve anılan ülkelerde İş Forumları düzenlenecektir.

Bu kapsamda 26 Ocak 2020, Pazar günü İstanbul'dan çıkışlı program kapsamında; aynı gün Cezayir'in başkenti Cezayir'de, 27 Ocak 2020, Pazartesi günü Gambiya'nın başkenti Banjul'da, 28 Ocak 2020, Salı günü Senegal'in başkenti Dakar'da İş Forumları düzenlenecektir.

Bu çerçevede, söz konusu ziyarete katılmayı arzu eden firmaların 24 Ocak 2020, Cuma günü saat 12:00'a kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1139/14247 bağlantısında yer alan katılım formunu doldurarak ödeme için DEİK'ten Talha Usluoğlu ile ivedilikle iletişime geçmeleri önemle rica olunur.

E-posta: africa@deik.org.tr

Tel: 0212 339 50 46

Bilgilerinize sunarız,

Saygılarımızla

 

PAYLAŞ