Ticaret Müşavirlerimizle Elektronik Sohbetler-Mısır

Sayın Üyemiz,

 

T.C. Ticaret Bakanlığı'ndan alınan bir yazıda, Bakanlığa bağlı olarak dünyanın dört bir yanında ihracatımızın geliştirilmesi için çalışmakta olan Ticaret Müşavir ve Ataşelerimizle Türk iş dünyasını bir araya getirmek üzere Bakanlık tarafından “Ticaret Müşavirlerimizle Elektronik Sohbetler” toplantılarının düzenlenmekte olduğundan bahisle 16 Eylül 2021 Perşembe günü 14.00-15.30 saatleri arasında Mısır'da görev yapmakta olan Ticaret Müşavirimiz ile bu ülkede iş yapmakta olan iş insanlarımızın konuşmacı olarak katılarak tecrübelerini paylaşacağı bir e-sohbet toplantısının gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

 

“Microsoft Teams” uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek olan toplantıya ilgili linke tıklayarak kaydolmak suretiyle katılabilirsiniz (Internet Explorer tarayıcısı desteklememektedir). Microsoft Teams uygulaması bilgisayarlara yüklenebileceği gibi web üzerinden de katılım mümkündür.

 

Sohbet toplantısının akıllı mobil cihazlardan takip edilebilmesi için ise Microsoft Teams uygulamasının mobil cihazlara indirilmesi gerekmektedir.

 

Toplantı Linki: https://bit.ly/3lnwR1D

Bilgilerinize sunarız.

PAYLAŞ