TİM KOBİ İhracat Seferberliği Online Eğitim Programı - Amasya Hakkında

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)'den alınan bir yazıda, Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin (KOBİ) ihracata özendirilmesi, ihracat destekleri, pazarlama stratejisi, finansman, risk analizi konu başlıklarında bilgilendirilmesi amacıyla “KOBİ İhracat Seferberliği Eğitim Programları'nın” düzenlenmekte olduğu bildirilmektedir.

İlk olarak 2019 Mart ayında başlatılan ve sırasıyla Erzurum, İzmir, Mersin, Gaziantep, Ankara ve Bursa'da, Şubat-Mart 2020 döneminde Trabzon, Denizli, Giresun ve Antalya'da düzenlenen fiziki eğitimler, 11-12 Kasım 2020 tarihinde TİM KKTC Ofisi ile online olarak tertip edilmiştir.

2021 online eğitimlerinin ilki, TİM KOBİ İhracat Seferberliği Amasya Eğitim Programı 18 Şubat 2021 Perşembe günü saat:10.00-18.00 aralığında TİM Başkanımız Sn. İsmail GÜLLE'nin ve Amasya Valisi Sn. Mustafa MASATLI'nın katılımlarıyla düzenlenecektir. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) işbirliği ile gerçekleştirilecek olan KOBİ İhracat Seferberliği eğitimine https://tim.org.tr/tr/egitim-basvuru  linkinden kayıt olunması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Program akışı için tıklayınız.

 

Bilgilerinize sunarız, 

Saygılarımızla,

PAYLAŞ