Türk İhraç Ürünleri Portalı Firma Kayıt Duyurusu Hakkında

Sayın Üyemiz,

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nden (TİM) alınan yazıda, Türkiye Tanıtım Grubu (TTG) olarak ihracat ailemizin en önemli parçası olan ihracatçı firmalarımızın dijital varlıklarına katkı sağlamak ve web ortamında bulunabilirliğini arttırmak amacıyla projelendirilen Türk İhraç Ürünleri Portalı için çalışmalara devam edildiği bildirilmektedir. Online pazarlama araçları ile desteklenecek ve veri tabanında kayıtlı bulunan firmalara ihracatını geliştirme fırsatı oluşturacak bu proje, dünyanın içinden geçtiği ve e-ticaretin, dijital pazarlamanın yüksek öneme ulaştığı bu günlerde, şüphesiz ki çok önemli bir rol üstlenmektedir.

Türk İhraç Ürünleri Portalı projesinin en önemli ayağı; sektörün tanıtılacağı alt sayfaların ve ihracatçı firmalara özel künye sayfalarında yayınlanacak bilgilerin, bir veri tabanında eksiksiz ve doğru şekilde yayımlanmasıdır.

Türk İhraç Ürünleri Portalı yapım çalışmalarında gelinen aşama ile İhracatçı Birliklerimize kayıtlı olan tüm ihracatçı firmalarımızın, veri tabanına http://firmaekle.turkiyepromotiongroup.org/ üzerinden doldurulacak kayıt formu aracılığı ile kendi kayıtlarını yapabilmelerine olanak sağlanabilecektir.

Tüm İhracatçı Birliklerimize kaydı olan firmalarımızın listelenmesi için ihracatçı firma bilgilerinin yukarıda bahsedilen kayıt formu üzerinden iletilmesi gerekmekte olup; KVKK gerekliliği gözetilerek oluşturulan kayıt formuna girilecek verilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde girilmesi önem arz etmektedir.

Üye firmalarımızın formu eksiksiz ve ivedi şekilde doldurmaları için gerekli hassasiyeti göstermeleri önemle rica olunur.

Saygılarımızla

 

PAYLAŞ