www.turkishleather.com Dijital Dünyada Siz de Yerinizi Alın

Sayın Üyemiz,

 

İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB), 2020 yılında yaşanan mezkûr salgın sürecinin sektörümüz üzerindeki etkilerini azaltmak ve daha güçlü adımlarla ihracat hedefine ulaşmak üzere üretmeye ve çalışmaya devam etmektedir.

 

Bu kapsamda, yurt dışındaki alıcılar ile yerli üreticilerimizi bir araya getirerek iş bağlantıları kurmalarını sağlamak, böylelikle deri ve deri mamulleri sektörümüzün global pazardaki rekabet gücünü yükselterek dünya pazarından daha büyük pay almalarını sağlamak amacıyla hayata geçirilen www.turkishleather.com B2B portalı 25 Ocak 2021 tarihi itibariyle yayına başlamış bulunmaktadır.

 

İDMİB Yönetim Kurulunca alınan son kararla birlikte, aşağıdaki kriterleri sağlayan üyelerimizin de platformumuza kabul süreci başlamış bulunmaktadır.

 

Buna göre; Türkiye genelinde deri ve deri mamulleri sektöründe faaliyet gösteren ve 2018-2019-2020 yılları içerisinde,

•          500.000 $ ve üzerinde ihracat yapan firmalar,

•          Fiziksel olarak yurtdışında uluslararası fuarlara katılan firmalar (Milli Katılım organizasyonu ve/veya Bireysel Katılım kapsamında),

•          2018-2021 yılları arasında gerçekleştirilen Ur-Ge projelerimizden herhangi birinde yer almış olan firmalar,

talep etmeleri halinde 16 Nisan 2021 tarihine kadar kayit@turkishleather.com e-posta adresine kayıt talebi gönderebilirler.

 

Bilgilerinize sunulur.

PAYLAŞ